airTEXT
airTEXT
airTEXT
.

Pieteikties bezmaksas Riga airText brīdinājumiem un prognozēm

Mobilā aplikācija

Bezmaksas mobilā aplikācija viedtālruņiem Riga airText sniedz gaisa kvalitātes, UV starojuma indeksa, ziedputekšņu koncentrācijas un gaisa temperatūras prognozes šodienai un rītdienai. Aplikācija ir pieejama iPhone un Android viedtālruņiem.
Get it on Google Play    

Gaisa kvalitātes brīdinājumi e-pastā

Bezmaksas Riga airText gaisa kvalitātes brīdinājumi e-pastā balstās uz gaisa kvalitātes prognozēm turpmākajām trim dienām. Lai saņemtu bezmaksas brīdinājumus par gaisa kvalitāti e-pastā, lūdzu, ievadiet savus datus šeit.
Gaisa kvalitātes brīdinājumi sms

Bezmaksas Riga airText īsziņas (sms) ar gaisa kvalitātes brīdinājumiem balstās uz gaisa kvalitātes prognozēm turpmākajām trim dienām. Lai saņemtu bezmaksas sms ar brīdinājumiem par gaisa kvalitāti, lūdzu, ievadiet savus datus šeit.
Twitter un RSS gaisa kvalitātes brīdinājumi

Apskatīt papildus informāciju par

Nospied, lai aizietu uz @Riga_airText_centrs Twitter lapu

Nospied, lai aizietu uz 1) Centrs RSS barotni

Facebook gaisa kvalitātes brīdinājumi

Nospiediet šeit, lai pārietu uz Riga airTEXT Facebook lapu

Atteikties
Lai atteiktos no Riga airText brīdinājumiem:
  • Lai atteiktos no brīdinājumiem e-pastā, nospiediet šeit.
  • Lai atteiktos no sms brīdinājumiem: nospiediet šeit, lai nosūtītu mums e-pastu. Atcerieties norādīt telefona numuru, uz kuru vairs nevēlaties saņemt sms brīdinājumus.
  • Ja Jums ir kādi jautājumi, varat sazināties ar mums.

Žēl, ka nolēmāt pārtraukt Riga airTEXT brīdinājumu saņemšanu. Ja Jums ir ieteikumi, kā varam uzlabot šo servisu, lūdzu, rakstiet mums uz rigaairtext@environment.lv.